dlaczego My?

doświadczenie w prowadzeniu badań klinicznych od 1999r.

znajomość wszystkich aktualnie dostępnych na rynku rozwiązańeCRF, EDC, ePRO potwierdzonecertyfikatami – nie ma IWRSulub CRFu, którego byśmy nie obsługiwali

ogromna baza pacjentów w tym już pre-screenowanychi zarejestrowanych chętnych oczekujących na badanie

zespół kilkunastu lekarzy
przystosowana do prowadzenia badań placówka, w tym dedykowana przestrzeńdla korporacji z szybkim internetemi urządzeniami biurowymi
kilkaset zrealizowanych projektów klinicznych (fazy od 1 do 4)

grupa doświadczonych koordynatorów,pielęgniarek i farmaceutów

współpracująca sieć lekarzy rodzinnych i placówek specjalistycznych w województwach pomorskim i warmińsko-mazurskim gwarantująca dostępność pacjentów praktycznie w każdym wskazaniu

Monitoring temperatury on-line

W skład systemu wchodzą sensory mierzące temperaturę, wilgotnośći ciśnienie atmosferyczne.

Klient korporacyjny może logować się z dowolnej lokalizacji i mieć dostęp do odczytów temperatury w czasie rzeczywistym przez przeglądarkę internetową 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Dostęp dla CRO może wyglądać następująco:

Raporty PDF i CSVW
każdej chwili możesz wygenerować raport z danymi pomiarowymi. Aplikacja umożliwia eksport danych z dowolnego okresu czasu, w formacie PDF (sformatowany raport, gotowy do druku) lub CSV (dane w formie tabelarycznej, możliwość przetwarzania w programach typu MS Excel, OpenOffice Calc).

Raporty automatyczne
Po co generować raporty ręcznie? Pozwól aplikacji zrobić to za Ciebie. Wpisz swój adres email i wybierz jak często chcesz otrzymywać raport (raz dziennie, raz w tygodniu, raz w miesiącu), a aplikacja zajmie się resztą – wszystkie pomiary temperatury będziesz dostawał mailowo, w wybranym formacie i z wybraną przez Ciebie częstością.

Powiadomienia sms i e-mail

System umożliwia skonfigurowanie dolnego i górnego progu temperatury, przekroczenie których spowoduje wysłanie SMS alarmowego na wpisane numery telefonów lub e-maila alarmowego na wskazane adresy.

Powiadomienia SMS / e-mail mogą być wysyłane do dowolnej liczby odbiorców. Utrata zasilania, utrata łączności z sensoremSystem zawiadamia o awarii zasilania w budynku. Aplikacja wyśle powiadomienie jeżeli stacja bazowa utraci zasilanie i przełączy się na zasilanie bateryjne oraz jeżeli któryś z sensorów przestanie wysyłać dane do stacji bazowej. Powiadomienie otrzymasz ponownie, kiedy wszystko wróci do normy.