Nie musisz żyć dłużej z bólem!
Napraw swoje mięśnie i stawy!
Usuń stare blizny!
100% naturalnie !
Promocja 4+ 1 gratis.

Kilka słów o kolagenie….

Przedstawiamy innowacyjną, kompletną i naturalną linię produktów do leczenia patologii narządu ruchu oraz blizn i zwłókniałych zmian skórnych.

Pacjentów zawodzą dostępne metody leczenia, jak przepisywane przez lekarzy leki na receptę, rehabilitacja lecznicza, pobyty w sanatoriach. Często ilości przyjmowanych tabletek przeciwbólowych i przeciwzapalnych powodują dolegliwości ze strony żołądka czy wątroby.

Kolagen jest też idealnym produktem dla sportowców, którzy cierpią z powodu różnego rodzaju urazów i kontuzji wynikających z intensywnych treningów.

Sprawdza się idealnie w przypadku urazów mięśni, więzadeł czy ścięgien. Terapia pozwala wrócić szybko do pełnej aktywności, treningów i uniknąć groźnych powikłań.

Doskonałe efekty osiągamy ostrzykując blizny kobiet po cesarskim cięciu. Kolagen doskonale sprawdza się w „rozpuszczaniu” blizny pooperacyjnej.

 

Jak wiadomo już po 25 roku życia zaczyna ubywać kolagenu w organiźmie.

U kobiet po menopauzie ubytek koleganu jest szybki i drastyczny.

Braki kolagenu przyspieszają postępujące procesy starzenia, degenerację stawów, mięśni, tkanek, co pacjenci odczuwają np. jako bóle kręgosłupa, bioder, barków, kolan i innych stawów oraz jako bóle mięśniowe.

Na szczęście obecnie dzięki 100% naturalnemu kolagenowi włoskiej firmy Guna Medical możemy temu zapobiegać i odwracać przebieg choroby zwyrodnieniowej, chorób reumatologicznych, urazów ścięgien itd.

Miejscowe iniekcje kolagenu zastępują, wzmacniają, przebudowują i chronią tkanki układu narządu ruchu. Efektem jest poprawa anatomicznej struktury i ich funkcji oraz ustąpienie bólu / dolegliwości.

Efektywność, tolerancja, brak reakcji alergicznych oraz nieinwazyjność zabiegów, powodują że Guna Collagen Medical Devices są wartościowym narzędziem dla lekarzy aby poprawić jakość życia swoich pacjentów w walce z bólem, który w przeciwnym razie może się nasilać i stać się stanem chronicznym.